از پارچه مبلی نخی در قصر پادشاهان هخامنشی استفاده می شد

بهترین پارچه برای مبل چیست؟

پارچه مبلی نخی بهترین نوع پارچه برای مبل است. همچنین می توانید مبل نساجی را برای تجهیز اتاق نشیمن خود انتخاب کنید. مدل‌های موجود، عموماً ارزان‌تر، به سه انتخاب بزرگ از پارچه‌ها تقسیم می‌شوند.

مبل های پارچه ای کلاسیک از نخ استاندارد یا شنل بافته می شوند. در بازار، شما عمدتاً پوشش های پنبه ای را خواهید یافت که دارای مزیت مضاعف در دسترس بودن در طیف گسترده ای از رنگ ها هستند، در حالی که نسبت کیفیت به قیمت خوبی را ارائه می دهند.

همچنین می توان الگوهای اصلی تری مانند راه راه، نقطه پولکا یا گل انتخاب کرد. با این حال، پنبه یک ماده نسبتاً شکننده و نامرتب است. فیبرها همچنین می توانند بوها را هنگامی که مرطوب هستند حفظ کنند.

بنابراین نگهداری دقیق ضروری است. در میان پارچه های پیشنهادی، ترکیباتی مانند کتان و نخ یا کتان و ویسکوز و یا حتی یک پوشش پشمی راحت امکان پذیر است.

پارچه

برای داشتن ظاهری قدیمی در فضای داخلی شما، مبل های مخملی ایده جالبی است. مخمل در حلقه‌هایی بافته می‌شود که بعداً برای یک روکش کاملاً ابریشمی V یا W بریده می‌شود.

بسته به مدل، مخمل می‌تواند متراکم‌تر یا نرم‌تر باشد. مبل مخملی بسیار راحت است اما نگهداری آن دشوارتر است. نمی توانید روی آن غذا بخورید و لازم است مرتب آن را جاروبرقی بکشید. تمیز کردن نقطه می تواند مشکل باشد، پس مراقب باشید!

سومین نوع پوشش نساجی موجود میکروفیبر است. اصل ساده است: پوششی است که الیاف آن از طریق میدان الکترومغناطیسی صاف شده است. میکروفیبر آلکانترا اولین پارچه مصنوعی مارک تجاری است که در بازار ارائه می شود.

با میکروفایبر سافت لاین  و پارچه تگزاس که کاملاً پلی استر است به آن متصل شد. الیاف مصنوعی حس دلپذیری از پوست هلویی و همچنین چسبندگی عالی را ارائه می دهد. مقاومت آنها بالا است و برای جلوگیری از گرد و غبار و لکه ایده آل است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.