گالن پلاستیکی 220 لیتری در قزوین فروشش ممنوع شد

مدت زمان استفاده: بسیاری از تولیدکنندگان توصیه می کنند گالن پلاستیکی 220 لیتری  را حداکثر بعد از چهار تا شش هفته تغییر دهید. موسسه فدرال ارزیابی ریسک (BfR) این دوره را بسیار طولانی می داند.

توصیه می کند گالن ها را حداکثر بعد از دو هفته تعویض کنید.

تمیز کردن کافی: انجمن آبسردکن آلمانی e.V اقدامات بهداشتی منظم را با اسپری های بهداشتی یا پارچه های تمیز کننده ارائه شده برای این منظور توصیه می کند. این امر از آلودگی و بیماری های مرتبط در مصرف کنندگان جلوگیری می کند.

نمی توانید ریسمان خود را برای بسته بندی آن انبوه مواد بازیافتی پیدا کنید؟ راه حل نرم و روان خواننده Norm Hoch را امتحان کنید. قسمت پایینی یک پارچ پلاستیکی شیر یا آب پرتقال 1/2 گالن را برش دهید .

و در ظرف را با یک قرقره ریسمان تازه که از وسط باز می شود، پر کنید. سپس ریسمان را از دهانه کوزه عبور دهید و کوزه را دوباره به هم بچسبانید.

برای جلوگیری از افتادن ریسمان به داخل کوزه، یک “X” در کلاهک را با یک چاقوی کاربردی ببرید. به علاوه: این راه حل های ذخیره سازی کارگاهی کوچک که زندگی شما را تغییر می دهد.

گالن

می توانید چند قبض را برای خرید وسایل ذخیره سازی مانند میخ، پیچ و قطعات لوله کشی بریزید. یا می توانید خودتان با پارچ های مواد شوینده لباسشویی و یک چاقوی کاربردی درست کنید. آنها بزرگ، محکم و متحرک هستند و کارگاه شما را خوشبو می کنند.

وقتی فقط کمی رنگ لاتکس در قوطی باقی مانده است و می‌خواهم آن را برای لمس کردن ذخیره کنم، نیم دوجین تیله را در یک بطری آب خالی می‌گذارم و باقی مانده رنگ را داخل آن می‌ریزم.

وقتی آماده انجام یک لمس هستم، بطری را تکان می دهم و تیله ها رنگ را مخلوط می کنند. یک رول نوار با پارچه ای که روی آن پوشانده شده است به ثابت نگه داشتن بطری کمک می کند تا زمانی که رنگ را درون آن می ریزم.

اگر یک پارچ گالن خالی (مانند یک پارچ پلاستیکی کلاسیک) را حدود دو سوم پایین تر از پایین برش دهید، می توانید یک محفظه موثر برای محافظت از دانه های کاشته شده و شاخه های جدید در برابر پرندگان و جوندگان ایجاد کنید.

که سریعتر و موثرتر از تلاش برای محافظت از آن است. از اسپری و تله استفاده کنید. برای باغ‌های شلوغ، یک نشانگر بگیرید و نام گیاه را روی کوزه بنویسید تا بدون نیاز به بررسی بسته‌های بذرتان بدانید.

که در زیر آن چه رشد می‌کند: به یاد داشته باشید که در نهایت با رشد شاخه‌ها کوزه‌ها را بردارید تا از کپک زدن جلوگیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.