کیسه زباله اتوکلاو آشزخانه شما را زیبا می کند

برای نگهداری کیسه زباله اتوکلاو جامد استفاده می شود . چنین کیسه هایی برای پوشاندن داخل ظروف زباله مفید هستند تا از پوشیده شدن داخل ظرف با مواد زائد جلوگیری شود.

امروزه بیشتر کیسه ها از پلاستیک ساخته می شوند و معمولاً سیاه، سفید یا سبز هستند.

کیسه های پلاستیکی روشی پرکاربرد، راحت و بهداشتی برای حمل زباله است. کیسه های زباله پلاستیکی نسبتاً سبک هستند و به ویژه برای زباله های نامرتب یا مرطوب مفید هستند، همانطور که معمولاً در مورد زباله های مواد غذایی صدق می کند.

و همچنین برای بسته بندی زباله ها برای به حداقل رساندن بو مفید هستند. کیسه های پلاستیکی اغلب برای پوشاندن زباله ها یا ظروف زباله یا سطل ها استفاده می شود. این کار با جلوگیری از تماس ظرف با زباله، بهداشتی نگه می دارد.

زباله

پس از پر شدن کیسه در ظرف با زباله، کیسه را می توان از لبه های آن بیرون کشید، بسته و با حداقل تماس با مواد زائد بسته شد.

کیسه های زباله توسط کانادایی ها ، هری واسیلیک ، لری هانسن و فرانک پلمپ در سال 1950 اختراع شد .

کیسه های پلاستیکی سیاه در سال 1950 به عنوان کیسه های مهر و موم شده با ستاره معرفی شدند. اولین کیسه ها در ایالات متحده سبز و مشکی بودند، نه سفید و شفاف که اکنون رایج است.

کیسه های مهر و موم تخت برای اولین بار در سال 1959 ظاهر شدند. در دهه 1960، کیسه های بن سفید معرفی شدند. کیسه های دو لایه (هیوی دیوتی) در سال 1974 معرفی شدند و در سال 1980 کیسه های 3 لایه به بازار آمدند.

کیسه های پلاستیکی را می توان با محتویات آن در امکانات مناسب برای تبدیل زباله به انرژی سوزاند. آنها در دفن زباله های بهداشتی پایدار و خوش خیم هستند . برخی در شرایط مشخص تجزیه پذیر هستند.

کیسه های پلاستیکی برای زباله یا زباله در تعداد زیادی از فروشگاه ها در بسته ها یا رول های چند ده کیسه ای به فروش می رسد. گاهی اوقات برای بسته شدن کیسه پس از پر شدن، بست های سیمی ارائه می شود.

معمولاً ضخامت‌های متفاوتی تولید می‌شود – کیسه‌های ضخیم‌تر برای کاربردهای سنگین‌تر مانند زباله‌های ساختمانی یا برای اینکه بتوانند در طول فرآیندهای بازیافت فشرده شوند، استفاده می‌شوند.

در اواسط دهه 1990 کیسه های سطل زباله با بند کشی برای بسته شدن معرفی شدند. برخی از کیسه ها دارای دسته هایی هستند که ممکن است بسته شوند یا سوراخ هایی دارند که می توان گردن کیف را از آن ها کشید.

معمولاً، پلاستیکی که برای ساخت کیسه های زباله استفاده می شود، LDPE نسبتاً نرم و انعطاف پذیر (پلی اتیلن با چگالی کم) یا برای استحکام، LLDPE است پلی اتیلن خطی با چگالی کم) یا HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) گاهی اوقات استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.