کیت تخمک گذاری مکس 14 موجب ایجاد سرطان خون در نوزادی شد

کیت های تست تخمک گذاری از نظر طراحی شبیه به تست های بارداری است که در بسیاری از فروشگاه ها و خواربار فروشی ها یافت می شود.

اما به جای نشان دادن زمانی که باردار هستید، کیت تخمک گذاری مکس 14 پنجره باروری شما را نشان می‌دهد، بنابراین می‌دانید چه زمانی رابطه جنسی به احتمال زیاد منجر به بارداری می‌شود.

دقیقاً مانند تست‌های بارداری که توسط فروشگاه خریداری می‌شود که سطوح گنادوتروپین جفتی انسانی را در ادرار شما تشخیص می‌دهد، کیت های تست تخمک‌گذاری هورمون لوتئینیزه کننده را در ادرار شما شناسایی می‌کند تا به شما بگوید چه زمانی احتمال بارداری وجود دارد. چه طور ممکنه؟ همه اینها به لطف افزایش LH است…

هورمون لوتئینیزه در طول چرخه قاعدگی شما در سطوح پایین ترشح می شود. با این حال، هنگامی که یک فولیکول تخمک در حال رشد به اندازه مشخصی می رسد، سطح آن افزایش می یابد و افزایش LH باعث می شود که تخمک گذاری 24 تا 36 ساعت بعد رخ دهد.

کیت

خب معنی اینها چیه؟ اگر در تلاش برای باردار شدن هستید، تخمک گذاری مهم است، زیرا نشان دهنده اوج پنجره باروری است. هنگامی که یک تخمک از تخمدان آزاد می شود، فقط برای 24 ساعت زنده می ماند.

بهترین شانس شما برای باردار شدن شامل داشتن رابطه جنسی محافظت نشده از 5 روز قبل تا یک روز پس از تخمک گذاری است. این بدان معنی است که وقتی افزایش LH را مشاهده می کنید، در وسط پنجره باروری خود هستید.

به بیان ساده، افزایش LH نشان می دهد که اگر می خواهید باردار شوید، زمان آن رسیده است که روابط جنسی محافظت نشده داشته باشید. یک قانون کلی خوب برای بارداری این است که 2 تا 3 بار در 24 تا 48 ساعت پس از افزایش LH خود رابطه جنسی داشته باشید.

توجه به این نکته مهم است که استفاده از کیت های تست تخمک گذاری تضمینی برای باردار شدن شما نیست. یکی، آنها برای همه کار نمی کنند. مواردی وجود دارد که در آن بدن به دلایل دیگر دارای سطح LH بالا است و افزایش LH نشان دهنده تخمک گذاری نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.