چرم فانتزی که حقایق مهم مصر باستان را بر ملا کرد

برخی از چرم فانتزی ها را slink یا slunk leather می‌گویند و به عنوان نرم‌ترین و انعطاف‌پذیرترین چرم موجود شناخته می‌شود. این چرم از پوست یک بچه گاو متولد نشده ساخته شده است.

این نوزادان از گاوهای مادری می آیند که در زمان بارداری به کشتارگاه فرستاده می شوند، گاهی اوقات روزهای تعطیل. دپارتمان صنایع اولیه نیوساوت ولز بیان می‌کند که «نسبت زیادی از گاوهای جمع‌آوری‌شده باردار هستند». هنگامی که مادر کشته می شود، کودک از مادرش جدا می شود – گاهی اوقات در حالی که نوزاد هنوز زنده است.

اغلب مردم سعی می کنند خرید چرم را با بیان اینکه باید برای کاهش ضایعات در صنعت گوشت استفاده شود، توجیه کنند. این اشتباه است زیرا چرم یک محصول آزادانه صنعت گوشت نیست. گوشت و دام استرالیا پوست را به عنوان “محصولات مشترک” صنعت گوشت توصیف می کند، زیرا سود حاصل از فروش آنها است.

ارزش بازار جهانی کالاهای چرمی 95.4 میلیارد دلار است و قرار است تا سال 2022 به 128.61 میلیارد دلار برسد. محصولات چرمی برای کاهش ضایعات فروخته نمی شوند، بلکه برای سود فروخته می شوند.

چرم

کشتارگاه ها و صنعت گاوداری به طور یکسان خسارت های چند میلیون دلاری را به دلیل کاهش سود چرم به دلیل توجه بیشتر مردم به انتخاب جایگزین های گیاهی گزارش کرده اند. خرید چرم هزینه کشتار حیوانات را می دهد.

در حالی که برخی از چرم ها از پوست گاوهایی ساخته می شود که برای گوشت گاو و لبنیات نیز مورد استثمار قرار می گیرند و کشته می شوند، برخی از گاوها به طور خاص برای پوستشان پرورش می یابند تا تقاضا را برآورده کنند.

برندهای لوکس همچنین پوست حیواناتی را می خواهند که هیچ علامتی نداشته باشد – بریدگی، زخم سیم خاردار، گزش کنه یا حشره.

دون اوشمن، ناشر Hidenet گفت: «بسیاری از تولیدکنندگان کیف های لوکس اروپایی از پوست گوساله استفاده می کنند و مردم این روزها گوشت گوساله زیادی نمی خورند. به همین دلیل، گوساله‌های بیشتری مخصوصاً برای پوستشان پرورش داده می‌شوند: «گوساله در قلم پرورش می‌یابد و هرگز بیرون نمی‌رود، بنابراین پوستش بدون لک است».

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.