مصرف پسته تازه با پوست ۱۴۰۱ موجب از بین رفتن حس بویایی در مردان می شود

پسته یکی از آجیل‌های مهم است، به‌ویژه برای رژیم‌های غذایی مهم است زیرا حاوی مواد مغذی زیادی است. پسته حاوی مواد مغذی از جمله کربوهیدرات، فیبر، پروتئین، مواد معدنی و ویتامین ها است.

ما در ناتلی انواع پسته را برای هر سلیقه ای ارائه می دهیم. پسته با کیفیت عالی از بهترین مزارع برداشت می شود. پسته را می توانید به عنوان میان وعده در رژیم غذایی خود قرار دهید.

پسته تازه با پوست ۱۴۰۱ آجیلی با بیشترین میزان آنتی اکسیدان است که نقش مهمی در جلوگیری از سلول های مخرب دارد. اکسیدان قومی موجود در پسته رادیکال های آزاد تشکیل شده از متابولیسم سلولی را خنثی می کند.

سرطان ها و بیماری های قلبی نیز توسط رادیکال های آزاد ایجاد می شوند. همانطور که می دانید فیبر به هضم غذا کمک می کند و تاثیر مثبتی بر عملکرد دستگاه گوارش دارد.

آنها همچنین نقش مهمی در تنظیم سطح کلسترول و قند خون دارند. پسته حاوی مقدار زیادی فیبر است. فسفر نقش مهمی در حفظ سلامت استخوان ها و دندان ها و از طریق مفید بودن آن در عضله سازی دارد. پسته حاوی فسفر است.

پسته

منیزیم یکی از مهم ترین مواد معدنی برای تبدیل غذا به انرژی است و در نتیجه از گرفتگی عضلات جلوگیری می کند. پتاسیم موجود در پسته برای کاهش فشار خون بسیار مفید است و به تعادل مایعات قلب و تنظیم ضربان قلب کمک می کند. فسفر احساس خستگی و ضعف بدن را برطرف می کند.

آهن موجود در پسته برای علائم کم خونی، سرگیجه و خستگی مفید است. روی موجود در پسته نقش مهمی در تقویت مو، پوست و ناخن دارد. پسته حاوی مقدار کمی چربی اشباع شده است که به جذب ویتامین های A، K، D و E کمک می کند. پسته فاقد کلسترول است.

ویتامین های B1 و B6 موجود در پسته نقش مهمی در جذب غذا دارند. آنها سلول های عصبی را تقویت می کنند و انرژی بدن را افزایش می دهند. مطالعات نشان داده اند که پسته می تواند کلسترول بد و تری گلیسیرید را کاهش دهد و در عین حال میزان کلسترول خوب را در خون افزایش دهد.

پسته حاوی مقدار قابل توجهی بیوتین است. مصرف منظم آن به کاهش و درمان ریزش مو کمک می کند. پروتئین ها و اسیدهای چرب موجود در پسته به رشد کودکان کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.