ماهی های سوف با قابلیت تغییر رنگ در آب های آزاد

دومین سمپوزیوم ICES در مورد رفتار ماهی، با عنوان رفتار ماهی سوف در اکوسیستم های مورد بهره برداری، از 23 تا 26 ژوئن 2003 در برگن، نروژ، برگزار شد و توسط Åsmund Bjordal (نروژ) و دکتر Stephen J. Walsh (کانادا) برگزار شد.

دامنه سمپوزیوم محدود به باله ماهیان دریایی بود و برنامه بر اساس پنج جلسه موضوعی سازماندهی شد. استقبال از اطلاعیه ها بسیار زیاد بود و 159 عنوان ارائه شد و از این تعداد 56 ارائه شفاهی و 49 پوستر برای سمپوزیوم انتخاب شد.

علاوه بر این، چهار سخنرانی اصلی وجود داشت. در این سمپوزیوم 180 شرکت کننده از 31 کشور حضور داشتند. این جلد شامل مقالات ارسال شده، بررسی شده و پذیرفته شده برای انتشار است.

اولین سمپوزیوم ICES در مورد رفتار ماهی با عنوان رفتار ماهی در رابطه با عملیات ماهیگیری و همچنین در برگن، در سال 1992 برگزار شد.

تولید کنندگان لباس سعی بر این داشته اند که لباس نوزادی با طرح ماهی سوف به بازار ارئه دهند که این موجب افزایش درآمد آنها شده است.

ماهی

پس از این جلسه، رفتار ماهی به موضوع مشترک جلسات مشترک هر دو گروه کاری کمیته فناوری شیلات ICES تبدیل شد.

برای جذب خریداران بیشتر فروشندگان از مانکن بچه گانه با صورتی به مانند ماهی سوف استفاده کنند.

گروه کاری ICES در علم و فناوری آکوستیک ماهیگیری و گروه کاری ICES-FAO در زمینه فناوری ماهیگیری و رفتار ماهی، در وظایف خود گنجانده اند که رفتار ماهی به طور گسترده به عنوان یکی از مهم ترین منابع سوگیری در آکوستیک و کف شناخته شده است.

بررسی‌های ترال و همچنین در عملیات ماهیگیری باله‌ ماهی و صدف دریایی گروه کاری فناوری ماهیگیری و رفتار ماهی نیز تشخیص داد.

دانش دقیق رفتار ماهی برای توسعه فناوری ماهیگیری برای برآورده ساختن الزامات ماهیگیری مسئولانه با توجه به گزینش پذیری، کاهش صید جانبی، بقای گونه های غیر هدف و حفاظت از ماهی مورد نیاز است.

کودکان علاقه بسیاری به خرید مبل یافت آباد به فرم ماهی سوف دارند.

 • منابع:
  1. Fish Behaviour in Exploited Ecosystems: Introduction
 • تبلیغات: 
  1. سرامیک جدید در تالار عروسی باعث سر خوردن عروس شد+عکس
  2. پیش بینی بورس در 10 روز آینده
  3. ریختن چسب روی پیراهن بازیگر معروف سینما
  4. بزرگ ترین مسابقه ی پرتاب ظروف چینی در ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.