قیر فله صادراتی موجب تصادف دو ماشین حمل بار مواد مخدر در زاهدان شد

قیر PG52-28 به طور گسترده برای سنگفرش ساخت و ساز جدید و مراقبت از جاده و همچنین در آسفالت مخلوط گرم متراکم و باز استفاده می شود.

همچنین می توان از این محصول برای آب بندی ترک ها در سنگفرش ها و همچنین لبه ها استفاده کرد. از دیگر کاربردها می توان به سمپاشی در مکان هایی مانند عرشه پل و لایه های محافظ روسازی با پارچه اشاره کرد.

قیر فله صادراتی PG58-22 در درجه اول برای روکش آسفالت مخلوط گرم متراکم و درجه بندی باز و همچنین در کاربردهای راهسازی و همچنین کاربردهای اسپری و آب بندی ترک استفاده می شود. این گرید به طور گسترده در مناطق بسیار سرد استفاده می شود.

قیر PG58-34 عموماً در جاده های با ارتفاع زیاد استفاده می شود.این گرید یک سیمان آسفالتی برای روسازی است که بیشتر در تولید آسفالت داغ استفاده می شود.

همچنین می توان از آن برای آب بندی لبه های سنگفرش جدید به قدیمی و درزگیری ترک ها استفاده کرد. PG58-40 عمدتاً در مکان های با ارتفاع زیاد استفاده می شود.

این درجه روسازی آسفالت برای آسفالت گرم تولیدی می باشد. به راحتی می توان از آن برای اهداف آب بندی و همچنین برای درمان ترک استفاده کرد.

قیر
قیر PG64-22 بیشتر در روسازی برای پروژه های ساختمانی جدید و عملیات روسازی و در هر دو آسفالت مخلوط گرم متراکم و باز در میان سایر موارد استفاده می شود.

به راحتی می توان از آن برای اهداف آب بندی و همچنین برای درمان ترک استفاده کرد. کاربردهای دیگر شامل کاربردهای اسپری برای عرشه پل، پوشش حفاظتی روسازی با پارچه و برخی اصلاحات است.

گزارش شده است که با انتخاب مناسب سنگدانه ها و محتوای آسفالت، HMA با PG64-22 به عنوان چسب ممکن است حساسیت کمتری را در مقایسه با مخلوط مشابه با ویسکوزیته کمتر/آسفالت نرمتر نشان دهد.

این امر مشکلات نرمی معمولی فشار مخلوط و بررسی خراشیدگی سطح روسازی، غلتش و علائم ناشی از ترافیک بلافاصله پس از سنگفرش را کاهش می دهد.

قیر PG64-28 عمدتاً در ساخت و ساز جاده و روسازی برای پروژه های جدید و پیش مراقبتی و در HMA متراکم و باز استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.