عرضه مايع چند منظوره آشپزخانه ٦٥٠ باكيفيت

مايع چند منظوره آشپزخانه ، با بهترين كيفيت در حجم هاى متفاوتى عرضه مى شوند، كه رايج ترين آن ٦٥٠ ميلى ليتر حجم دارد.

خريدار مايع دستشويى لوكس كرمى

مايع چند منظوره آشپزخانه

آيا تا حال به معناى مايع چند منظوره فكر كرده ايد؟ آيا مى دانيد چه كاربردى دارد؟ آيا تا به حال از آن استفاده كرده ايد؟
چند سال است كه كارخانه هاى توليد محصولات شوينده و بهداشتى، دست به توليد محصولى شگفت انگيز زده اند. نام اين محصول مايع چند منظوره است.

بیشتر بخوانید: مایع ظرفشویی شیرآلات

مايع چند منظوره، براى بهداشت و نظافت انجام مى شود. حتما تعداد زيادى از مواد شوينده و نظافت را مى شناسيد، شيشه پاك كن، سراميك شور، ظرفشور و مايعى كه از آن براى برق انداختن دستشويى و حمام استفاده مى شود.
همه اين ها با هم جمع شده اند و طى فرآيندى در يك جعبه قرار گرفته اند. يعنى شما با استفاده از مايع چند منظوره مى توانيد همه ى نظافت هاى قبلى خود را انجام دهيد.
چه در هنگام نظافت دستشويى و حمام، چه در نظافت اتاق ها و شيشه ها، چه در نظافت آشپزخانه از اين محلول مى توانيد استفاده نماييد.

خريدار مايع دستشويى لوكس كرمى

جواب دهى مايع هاى چند منظوره آشپزخانه

از آنجايى كه مايع دسشویی لوکس جايگزين همه ى انواع مايع ها و مواد پاك كننده شده است، بايد خيلى جوابگو باشد كه مورد تأييد خانم هاى ايرانى قرار بگيرد.
مايع هاى چند منظوره اى كه بر پايه حلال و قليايى هستند، چربى ها را نسبتأ خوب از بين مى برند، اما باعث آسيب رسى به وسايلى مى شوند كه بر روى آن ها استفاده مى شوند حتى گاهى باعث پوسيدگى مى شوند.
در برخى از مايع هاى چند منظوره از اسيد استفاده مى كنند، در اين نوع علاوه بر آن كه بعضى از لكه ها را از بين نمى برد، بلكه باعث آسيب رسى به بعضى از اجسام مى شود.

خريدار مايع دستشويى لوكس كرمى

مايع چند منظوره با چه كيفيتى عرضه مى شود؟

مايع چند منظوره براى چربى زدايى و از بين برنده جرم هاى موجود در انواع و اقسام مكان هاى موجود در منزل شما مى باشد.
اين محصول حجمى معادل ٦٥٠ ميلى ليتر دارد، و بدون هيچ مواد شيمايى كلر، اسيد و آمونياك مى باشد.
همين موضوع كيفيت بالاى اين محصول را نشان مى دهد. يك مايع چند منظوره كه بدون استفاده از مواد شيميايى كه به شما آسيب برساند، تمام جرم و چربى هاى موجود را از بين مى برد.
از اين محصول براى تمامى سطوحى كه قابل شست و شو هستند، از جمله كاشى، گاز، يخچال و… به راحتى و با خيال راحت مى توانيد استفاده نماييد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.