صندل دخترانه تابستانی که حراج 90 درصدی آن در همه شهرها شروع شد

پوشیدن صندل دخترانه تابستانی در خانه یک عادت سالم است که همه ما به دلایل مختلف باید داشته باشیم. بیایید دریابیم که چرا انجام این کار مهم است. همه مردم این عادت خوب را ندارند که بلافاصله پس از بازگشت به خانه کفش های خود را در بیاورند و دمپایی بپوشند.

در چندین کشور مانند ژاپن، کفش ها را باید قبل از ورود به خانه، درست جلوی در درآورند. در واقع آنها یک حصیر در دارند که کفش هایی را که تمام روز پوشیده اند، در آنجا می گذارند.

برای ژاپنی ها، همه چیز بیرون کثیف تلقی می شود، بنابراین باید کنار گذاشته شود، این سنت یک عادت سالم و خوب است که همه باید داشته باشند. اما چرا هنگام بازگشت به خانه توصیه می شود کفش های خود را در بیاورید و دمپایی بپوشید؟

همه مردم عادت ندارند وقتی به خانه می رسند کفش های خود را در بیاورند و دمپایی بپوشند. حرکتی که برای برخی خودکار است، اما برای برخی دیگر اتلاف وقت است، اغلب تنبلی همه را فرا می گیرد.

دلایل خوبی برای انجام آن وجود دارد که نه تنها به بهداشت، بلکه به سلامت پاها نیز مربوط می شود. اما چرا هنگام بازگشت به خانه پوشیدن دمپایی باید عادت خوبی باشد؟

صندل

1- از عفونت پا دوری کنید: اگر ساعت های زیادی کفش بپوشید و فقط بیرون از خانه نباشید، می تواند برای سلامت پاهای شما مضر باشد. پوشیدن کفش برای ساعات طولانی می تواند باعث تعریق پاها و ناخن های پا در معرض مایکوزیس شود.

در واقع، عوامل بیماری زا که باعث ایجاد آن می شوند در محیط های گرم و مرطوب مانند کفش، به ویژه آنهایی که از پارچه های غیر قابل تنفس ساخته شده اند، تکثیر می شوند.

3- خانه بدون باکتری: حتی نمی توانید تصور کنید چه تعداد باکتری زیر کفش شما جا می گیرد. بنابراین اگر هنگام بازگشت به خانه دمپایی نپوشید، باکتری ها به محیط زندگی شما منتقل می شوند. به این ترتیب از لانه گزینی کثیفی روی فرش و کف جلوگیری می کنید.

4- فرش هایی که ماندگاری طولانی دارند: تصور کنید هر روز با کفش هایتان روی فرش هایی که در سرتاسر خانه دارید راه بروید. نه تنها آنها را خراب می‌کنید، بلکه از آنجایی که راحت‌تر کثیف می‌شوند، مجبور خواهید بود اغلب آنها را بشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.