دوخت اولین ساک دستی با کیسه فریزر ساده در تبریز

هر ساله مصرف‌کنندگان با خط تلفن گوشت و طیور وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) و مرکز گسترش دانشگاه ایالتی میشیگان تماس می‌گیرند.

آیا مواد غذایی در کیسه فریزر ساده خانه‌شان ایمن هستند یا خیر. درک مفاهیم USDA می تواند به جلوگیری از برخی سردرگمی ها کمک کند.

منجمد کردن مواد غذایی و نگهداری آن در دمای 0 درجه فارنهایت، آن را ایمن نگه می دارد. کیفیت ممکن است در طول نگهداری طولانی مدت در فریزر کاهش یابد.

انجماد غذا را با کند کردن حرکت مولکول ها ایمن نگه می دارد و باعث می شود میکروب ها وارد مرحله خفته شوند. فرآیند انجماد غذا را برای مدت طولانی حفظ می‌کند.

زیرا از رشد میکروارگانیسم‌هایی که باعث فساد غذا و بیماری‌های ناشی از غذا می‌شوند، جلوگیری می‌کند.مواد بسته بندی مناسب برای انجماد مواد غذایی از طعم، رنگ، رطوبت و ارزش غذایی غذاها در برابر آب و هوای سخت داخل فریزر محافظت می کند.

استفاده از ظروف نامناسب باعث محافظت ناکافی از غذا و کاهش کیفیت محصول می شود. اینکه دقیقا کدام ظرف را انتخاب کنید به نوع غذایی که باید منجمد شود و ترجیح شخصی شما بستگی دارد.

میوه ها و سبزیجات را در ظروف با ظرفیت بیش از نیم گالن فریز نکنید. غذاها در ظروف بزرگتر خیلی آهسته منجمد می شوند که منجر به تولید نامناسب می شود. به طور کلی، مواد بسته بندی باید این ویژگی ها را داشته باشند.

کارتن های پنیر، بستنی و شیر به اندازه کافی در برابر بخار رطوبت مقاومت نمی کنند تا برای نگهداری طولانی مدت در فریزر مناسب باشند.

ظروف سفت و کیسه های انعطاف پذیر یا بسته بندی دو نوع کلی از مواد بسته بندی هستند که برای انجماد بی خطر هستند.

ظروف سخت ساخته شده از پلاستیک یا شیشه برای همه بسته ها مناسب هستند و به ویژه برای بسته های مایع مناسب هستند.

سمت راست روی ظروف سفت و سخت باعث می شود که مواد غذایی منجمد خیلی راحت تر خارج شوند. ظروف سفت اغلب قابل استفاده مجدد هستند و نگهداری در فریزر را آسان تر می کنند زیرا می توان آنها را روی هم چید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.