دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواجوی که می تواند خون انسان را تصفیه کند

روش های مورد استفاده در مطالعه حاضر در حذف عوامل بیماری زا از منابع آبی رودخانه یا دریاچه به طور مداوم آلوده موثر بوده است.

در طول 3 سال گذشته، اجرای دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواجوی در محل به ما این امکان را داده است که موفقیت ارائه آب آشامیدنی تمیز و عاری از بیماری‌زا را برای روستاهایی که منبع آب آشامیدنی به طور مداوم آلوده بوده است، نشان دهیم.

این سیستم حتی در مناطق دورافتاده بدون نیاز به برق یا سایر منابع انرژی خارجی به خوبی کار می کند. هیچ محدودیتی در استفاده از آب لازم نیست و استفاده از آب تمیز را می توان برای شستن دست ها با صابون نیز تشویق کرد.

هنگامی که به آب بیشتری نیاز است، پر کردن مخزن اصلی آب را می توان از هفتگی به دو تا سه بار در هفته افزایش داد.

چندین عنصر کلیدی وجود دارد که رویکرد ما را با روش‌های دیگر برای تولید آب آشامیدنی مقایسه می‌کند: رد پاتوژن‌ها بسیار مؤثر است و شامل ذراتی به کوچکی ویروس‌های بیماری‌زا است.

با توجه به اندازه منافذ 0.003 میکرومتر،بدون نیاز به افزودن عوامل ضد باکتری مانند کلر برای از بین بردن پاتوژن های باقیمانده در آب آشامیدنی، سادگی این طرح امکان استفاده از آن را در روستاهای روستایی منزوی حتی در مناطقی که برق ندارند.

این سیستم پس از چند روستایی تقریباً خودکفا می شود. برای انجام سه بار شستشوی معکوس در روز آموزش دیده اند، نرخ فیلتراسیون عالی با این تنظیمات برای بیش از یک سال مشاهده شده است.

بازدید توسط یک تکنسین آموزش دیده یک یا دو بار در هفته یا دفعات بیشتر در صورت لزوم برای پر کردن مخازن بزرگ آب با استفاده از یک پمپ گازسوز، نظارت بر ادامه عملکرد و خدمات و هزینه نسبتاً پایین را فراهم می کند زیرا همودیالیزورهای بازفرآوری شده ارزان هستند و در تجربه 3 ساله ما نشان داده اند نرخ خروجی بالای نزدیک به 250 لیتر در ساعت برای بیش از یک سال حفظ شود.

علاوه بر این، در شرایطی که حجم بیشتری از آب تصفیه شده مورد نیاز است، می توان از یک دستگاه منبسط شده با استفاده از دیالیزورهای بسیار بیشتری استفاده کرد.

همچنین تجهیز دستگاه به پنل های خورشیدی امکان پذیر است که تولید آب را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد اما به هزینه آن می افزاید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.