خرید مایع ظرفشویی صنعتی

وضعیت فعلی دانش در مورد بهداشت در ماشین های ظرفشویی تجاری در این بررسی گردآوری خواهد شد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید مایع ظرفشویی و استفاده از شاخص های زیستی آلوده به آلبومین گاوی، موسین، نشاسته ذرت و انتروکوکوس فاسیومبه طور گسترده در مطالعات تثبیت شده است که مبنایی برای معرفی استانداردها بود.

استانداردها حداقل دما را برای تمیز کردن و شستشو تجویز می کنند و اکثر آنها روش های آزمایش میکروبیولوژیکی را ارائه می دهند.

یک روش تست استاندارد جهانی برای بهداشت در ماشین‌های ظرفشویی تجاری می‌تواند مقایسه استانداردهای خاص کشور را تضمین کند، اما رویه‌های موجود در حال حاضر نیاز به تلاش زیادی برای یکپارچه شدن دارند.

تعریف یک سطح هدف بهداشتی مشخص در ظروف تمیز شده نیز معنی‌دار خواهد بود، زیرا می‌توان با آن سطح بی‌ضرر میکروارگانیسم‌ها را بدون در نظر گرفتن تعداد میکروبی اولیه یا فرآیند مورد استفاده به دست آورد.

خرید مایع ظرفشویی صنعتی

خرید مایع ظرفشویی

خرید مایع ظرفشویی ماشین ظرفشویی تجاریاگر از یک رستوران، آشپزخانه، کافه تریا، هتل، بیمارستان یا مدرسه نگهداری می کنید، به احتمال زیاد در نهایت باید یک ماده شوینده ظرفشویی انتخاب کنید تا نیازهای مرکز خود را برآورده کند.

شما انتخاب های زیادی دارید، اما با اطلاعات درست، می توانید تصمیم بگیرید که کدام محصول برای شما مناسب است.

مزایای خرید مایع ظرفشویی عمده هنگامی که در حال نگهداری از یک مرکز هستید، خرید عمده محصولات پاک کننده خود به نفع شماست.

علاوه بر این، می توانید از طریق پالت خرید کنید تا تمام محصول مورد نیاز خود را در دسترس داشته باشید.

فسفات ها یک ماده شیمیایی معدنی هستند که در طیف گسترده ای از مواد و محصولات از جمله مواد شوینده ظرفشویی و شوینده های لباسشویی استفاده می شود.

اما دانشمندان پس از راه یافتن محصولات پاک کننده رواناب حاوی فسفات به دریاچه ها و نهرها متوجه شدند که فسفات ها برای محیط زیست مضر هستند.

در نتیجه، فسفات ها دیگر برای محصولات مصرفی خرده فروشی در دسترس نیستند، اما همچنان برای محصولات تجاری در دسترس هستند. در حالی که فسفات ها برای محیط زیست خوب نیستند، اما یک پاک کننده فوق العاده موثر هستند و بسیاری از کسب و کارها و سازمان ها به دلیل قدرت پاک کنندگی آنها ترجیح می دهند از پاک کننده هایی با فسفات استفاده کنند.

تمام محصولات عمده فروشی ما برای استفاده برای شستشوی دستی یا ماشین ظرفشویی اتوماتیک طراحی شده اند.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق متخصصان نظافت صنعتی از ماشین ظرفشویی اتوماتیک استفاده می کنند، ممکن است مواردی در مجموعه شما وجود داشته باشد که بهتر است با دست تمیز شوند. نگران نباشید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

مهم نیست که چگونه باید ظروف خود را تمیز کنید، می توانید به محصولات عمده فروشی برای تمیز کردن موثر اعتماد کنید.

محصولات ما تقریباً در هر ماشین ظرفشویی تجاری اتوماتیک قابل استفاده است.

با این حال، همیشه ایده خوبی است که مستندات مربوط به ماشین ظرفشویی اتوماتیک خود را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که مواد شوینده ظرفشویی انتخابی شما می تواند به طور ایمن و موثر در مدل خاص ماشین ظرفشویی خود استفاده شود.

افزودنی شستشو یک عامل کم کف است که کشش سطحی آب شستشو را فراهم می کند و باقیمانده سفید رنگی را که گاهی اوقات پس از شستن روی ظروف شیشه ای، ظروف و ظروف یافت می شود، از بین می برد.

افزودنی شستشو یک محصول محبوب برای بسیاری از صنایع و مشاغل است زیرا در از بین بردن این باقی مانده بسیار موثر است.

اگر می خواهید از محصولاتی استفاده کنید که حاوی فسفات نیستند، افزودنی آبکشی یک افزودنی عالی به جریان کار معمولی ظرفشویی شما است.

این به این دلیل است که عدم استفاده از پاک کننده حاوی فسفات باعث افزایش بروز این باقیمانده رایج در ظروف می شود.

بهترین شوینده با فسفات پرفروش ترین مواد شوینده فسفاته ما ترکیب ماشین ظرفشویی ما است.

بهترین شوینده بدون فسفات برای یک پاک کننده موثر که حاوی فسفات نیست، یکی از سه نوع شوینده مایع ظرفشویی آسان ما را امتحان کنید.

این پاک کننده بدون فسفات که در رایحه های بادام ، لیمو و سیب موجود است، برای دست ها ملایم است و همچنین در برابر چربی و باقی مانده ها مقاوم است.

همچنین با افزودنی آبکش ما برای درخشندگی تمیز بر روی هر ظرف و ظروفی به خوبی کار می کند.

محصولات آسان را می توان برای سایر کارهای نظافتی ملایم مانند تمیز کردن اتومبیل و تمیز کردن کف استفاده کرد.

افزودنی شستشو این افزودنی آبکشی ظروف شما را براق و تمیز می کند و هیچ اثری ندارد.

این محصول برای پذیرایی‌ها و رستوران‌های خوب که میزهای خود را با لیوان‌های شراب و ظروف چینی خوب می‌چینند، ایده‌آل است.

اما هیچ رستورانی نمی‌خواهد مشتریانش بقایای خجالت‌آوری را روی ظروف ببینند.

تمیز کردن باید اطمینان حاصل کند که بقایای مواد غذایی و آلودگی پاک شده است.

در صورت لزوم، ممکن است پس از تمیز کردن، یک ضد عفونی انجام شود.

برای تمیز کردن، روش های فیزیکی مانند گرما، شستشو، جریان آشفته، تمیز کردن با جاروبرقی و روش های شیمیایی با استفاده از مواد شوینده، قلیایی یا اسیدی باید به طور جداگانه یا ترکیبی اعمال شوند.

روش های تمیز کردن شامل مراحل بعدی زیر است، حذف زباله های ناخالص از سطوح، استفاده از محلول شوینده، شستشو با آب، خشک شویی، و در صورت لزوم ضد عفونی کردن با شستشوی بعدی.

در مورد ماشین‌های ظرفشویی ظروف، کد مواد غذایی الزامات طراحی ماشین‌ها را مشخص می‌کند و جزئیات فنی را برای تمیز کردن و پاک‌سازی ارائه می‌دهد.

پس از تمیز کردن، سطوح در تماس با غذا باید از نظر بصری تمیز و عاری از خاک باشد.

زمانی که میکروارگانیسم‌های بیماری که دارای اهمیت بهداشت عمومی هستند تا 5-log 10 کاهش یابد، پاک‌سازی انجام می‌شود.

(99.999٪) با استفاده از آب گرم یا مواد شیمیایی. کد غذا حداقل دما را برای محلول شستشو و ضدعفونی آب گرم تجویز می کند و جزئیات ضدعفونی شیمیایی را برای تضمین اقلام تمیز و ضدعفونی شده ارائه می دهد. دمای 74 درجه سانتیگراد (دستگاه تک درجه حرارت) و 66 درجه سانتیگراد (ماشینهای قفسه ای ثابت) برای واشرهای نوع اسپری با استفاده از آب گرم برای ضدعفونی تجویز می شود.

ماشین‌های یک مخزن، نوار نقاله و دو درجه حرارت باید حداقل به 71 درجه سانتیگراد برسند، در حالی که ماشین‌های چند مخزن، نوار نقاله و چند دما باید حداقل به 66 درجه سانتیگراد برسند.

حداقل دمای محلول شستشو برای ماشین های ظرفشویی اسپری که از مواد شیمیایی برای ضدعفونی استفاده می کنند 49 درجه سانتی گراد است.

دمای سطوح روی اقلام در تماس با غذا باید حداقل به 71 درجه سانتیگراد برسد تا با استفاده از آب داغ ضدعفونی شود.

حد دمای پایین تر برای قفسه ثابت، ماشین‌های تک دمایی 74 درجه سانتی‌گراد و 82 درجه سانتی‌گراد برای همه ماشین‌های دیگر بر اساس زمان تماس شستشوی ضدعفونی‌ کننده برای رسیدن به 71 درجه سانتی‌گراد تجویز شده روی سطوح تماس با غذا است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.