خرابی کفش کالج ورنی مردانه موجب قطع شدن پاهای کودکی شد

چه کفش های کوتاه، چه کفش های کتانی، چه کفش کالج ورنی مردانه ،صندل یا چکمه، ویژگی طراحی “پایی قابل جابجایی” برای بسیاری از انواع مختلف کفش موجود است. مزایای داخل کفش به خوبی پنهان شده و از بیرون قابل مشاهده نیست. به این ترتیب، موارد دلخواه ما با قابلیت های اضافه شده، از هر روندی پیروی می کنند.

کفی را می توان بدون زحمت از کفش جدا کرد. تمیز کردن و تهویه کفی در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

پاهای با کیفیت آناتومیکی گابور دارای اثر حمایتی دلپذیری هستند، به عنوان مثال در صورت افتادگی یا صافی کف پا. به لطف تورفتگی ها و ارتفاعات با شکل بهینه، بسترهای پا باعث ایجاد وضعیت صحیح می شوند و به لطف حرکت غلطیدن اصلاح شده، برای مچ پا، زانو و مفاصل ران نیز مفید هستند. پاهایی که دارای انحرافات جزئی هستند به لطف بستر آناتومیک ارزش پول خود را بدست می آورند.

پوشیدن کفش‌های دارای بستر و بالشتک نیز بسیار راحت است. بالشتک اضافی پلاستیک فوم شده در ناحیه پاشنه و یک آج نرم فوق العاده از مفاصل ما در هر مرحله محافظت می کند.

کفش

اگر پایه آناتومیکال را برداریم فضای اضافی در داخل کفش ایجاد می شود. این فضا برای کفی های ارتوپدی و همچنین برای کفی های فوق العاده گرم در روزهای سرد زمستان مناسب است. نکته برای آقایان: بسیاری از کفش‌های Pius Gabor ما دارای یک زیرپایی لاتکس نرم و نرم با ظرفیت جذب آب بالا هستند.

عرض های مختلف برای کفش های زنانه گابور: کفشی کاملاً مناسب برای هر خانمی، بدون مصالحه. فقط در گابور انتخاب زیادی از کفش ها در ترکیب با سه عرض کفش مختلف وجود دارد.

پاهای با تناسب معمولی به عرض نرمال F نیاز دارند. کسانی که به دنبال فضای اضافی برای توپ پا و کف پا هستند به عرض متوسط ​​G یا عرض راحت H نیاز دارند. خوب است بدانید: گابور دارای کفش هایی در عرض F، عرض G و عرض H با یک پایه قابل جابجایی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.