خانم باداری با خوردن گوجه فرنگی سر زمین کشاورزی نوزادش را نصفه به دنیا آورد

گوجه فرنگی سر زمین کشاورزی یک گونه گیاهی از خانواده شب بو است. اگرچه به عنوان سبزی شناخته می شود، اما عمدتاً در دسته میوه ها قرار می گیرد.

ماده لیکوپن که رنگ قرمز خود را به خود می گیرد تقریباً یک معجزه برای سلامتی است. در این مقاله سعی کردیم نحوه رشد گوجه فرنگی و مهمترین فواید فواید بی شمار را با شما در میان بگذاریم.

برخی از سبزیجات هستند که تاج آشپزخانه ما هستند و برای وعده های غذایی ما ضروری هستند. می توان گفت بدون آنها تقریبا هیچ غذایی وجود ندارد. یکی از آنها بدون شک گوجه فرنگی است که وارد هر آشپزخانه ای اعم از غنی و فقیر می شود و علاوه بر فوایدی که دارد به غذاهای ما طعم می بخشد.

گوجه فرنگی پرمصرف ترین گیاهی است که به طور مستقیم یا غیرمستقیم در غذاها، سالادها و پیش غذاها در زندگی روزمره استفاده می شود. میوه های تازه، میوه های خشک، رب گوجه فرنگی و سس در آشپزخانه ضروری هستند.

 

اگرچه گوجه فرنگی در سال 1893 در ایالات متحده به عنوان یک سبزی طبقه بندی شد، اما در اصل یک میوه به حساب می آمد. کشف گوجه فرنگی به بعد از کشف آمریکا برمی گردد.

در این دوره، کشورها گوجه فرنگی را با نام های مختلفی مانند سیب طلایی و سیب عشق می شناسند. تا سال 1902 بسیاری از مردم از خوردن گوجه فرنگی امتناع می کردند و آن را سمی می دانستند. برخلاف تصور رایج، گوجه فرنگی سمی نیست، اما میوه ای بسیار مفید است.

به لطف طعمی که با رایحه خود می دهد، این حق را به دست آورده است که نگین تاج آشپزخانه باشد. مناسب بودن آن برای بسیاری از سبزیجات از نظر قیمت باعث شده است که به راحتی برای همه قابل خرید و استفاده باشد.

بوی گوجه فرنگی به اندازه طعم آن است. گونه هایی وجود دارند که بوی تندتری نسبت به گونه هایشان دارند. تقریباً در همه جا به راحتی رشد می کند، زیرا تقاضای بسیار ملایمی برای کشت آن ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.