اسباب بازی قورباغه که موجب شروع جنگ جهانی در 2 کشور اروپایی شد

هنگام خرید اسباب بازی قورباغه برای کودکان باید اصولی رعایت شود. آنها را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

سن کودکان: اسباب بازی معمولا باید برای کودک خاصی انتخاب شود. کودکان در تمام سنین سطوح مختلف رشد را نشان می دهند. با این حال، همه کودکان در یک گروه سنی سطح یکسانی از رشد را نشان نمی دهند.

کودکانی که بسیار چابک یا کند حرکت هستند، آرام و سرشار از زندگی، قوی، درشت و ظریف، قشقرق، حساس، احساساتی و حجیم هستند را می توان در همین گروه سنی یافت.

کودکان هم سن و سال، علایق یکسانی نخواهند داشت. اما هنوز هم سنین سطحی از رشد را نشان می دهند و در هنگام خرید اسباب بازی باید اسباب بازی های مناسب سن کودک را خریداری کرد.

دادن اسباب بازی ای که نیاز به مهارت های 6-7 ساله دارد به کودک دو ساله اصلا مناسب نیست. بچه ها بعضی از اسباب بازی ها را رد می کنند، قطعاً نمی خواهند با آن اسباب بازی بازی کنند یا نمی خواهند به شکل دلخواه بازی کنند.

برخی از اسباب‌بازی‌ها را در ابتدا می‌خواهند، اما خیلی زود برای آنها به یک اسباب‌بازی آزاردهنده تبدیل می‌شود. کودکان را نباید مجبور کرد با این اسباب بازی ها بازی کنند.

اسباب بازی

اسباب بازی ها باید تخیل کودکان را توسعه دهند: همانطور که کودکان کوچک می توانند بازی ها را توسعه دهند، تا حد زیادی بر اساس تخیل آنها است. کودک با تخیل خود انواع بازی ها را به لطف آن قدرت از یک اسباب بازی به یک اسباب بازی تبدیل می کند.

اسباب بازی خریداری شده باید از نوعی باشد که قوه تخیل کودک را توسعه دهد و فرصت های مختلف بازی را به او ارائه دهد.

به ویژه، اخیراً صحبت کردن، خوابیدن، گریه نوزادان، اسباب‌بازی‌های بادگیر یا اسباب‌بازی‌های خودکار که در کار عملی کودکان اختلال ایجاد می‌کنند و آنها را به سمت انفعال سوق می‌دهند، مانع، تنگ‌کردن و یا حداقل تأثیر آزاردهنده‌ای بر فراوانی ایده‌ها و اختراعات کودکان می‌شوند.

حرکات و صحبت های یکنواختی که این اسباب بازی ها انجام می دهند از چند جهت مانع از بسیاری از نقش هایی است که تخیل به آنها تحمیل می کند.

یک اسباب بازی با چهره های دائماً خندان، زمانی که موقعیت های مختلف غم انگیز در بازی رخ می دهد و غیره. وحدت بازی را به هم می زند. اما یک کودک می تواند هر حالتی را به یک اسباب بازی ساده نسبت دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.