آنالیز قسمت های مختلف درخت بادام هندی

باید گفت برگها درخت بادام هندی سبز و ساده هستند که به طور متناوب به سمت انتهای ساقه ها قرار گرفته اند و دارای دمبرگ کوتاه (ساقه) هستند.

طول هر برگ 6 تا 7 اینچ، بیضی شکل تا بیضی شکل با نوک گرد یا گاهی بریدگی، چرمی، صاف و منعطف (شاخ دار)، با رگبرگ های برجسته است. معمولاً در هر ساقه انتهایی 3 تا 14 برگ وجود دارد.

برگها 20 تا 25 روز پس از ظهور کاملا بالغ می شوند. گل‌های درخت بادام هندی بر روی خوشه‌های انتهایی 4 تا 8 اینچی که دارای 5 تا 11 قسمت جانبی هستند، قرار می‌گیرند.

خوشه ها عمدتاً از گل های نر (~60٪) و برخی از گل های دوجنسی (تعداد کامل) (~40٪) تشکیل شده اند. به ندرت گلهای ماده وجود دارد. گلهای نر و دوجنسه معمولاً یک برچه بزرگ و 5 تا 9 گل کوچکتر دارند.

ممکن است 200 تا 1600 گل در هر خوشه وجود داشته باشد. دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم در یک دوره 30 تا 60 روزه رخ دهد. گلهای منفرد معطر و کوچک هستند.

درخت

معمولاً پنج کاسبرگ سبز مایل به زرد و پنج گلبرگ مایل به صورتی، قرمز یا سفید، هر کدام حدود 0.4 اینچ طول دارند. گلبرگ ها صورتی می شوند و با باز شدن کامل گل دستبند طلا دوباره انحنا پیدا می کنند.

گلهای انتهایی قبل از گلهای جانبی باز می شوند. در هنگام باز شدن، گلها برای چند روز پذیرای گرده هستند. انگ بلافاصله پذیرا می شود. با این حال، انتشار گرده بعدا رخ می دهد، به نفع گرده افشانی متقابل.

میوه واقعی یک مهره کلیه شکل است دستگاه تولید نایلون در منزل که از یک پوسته دو جداره تشکیل شده است.

(یک اگزوکارپ بیرونی و ضخیم و یک اندوکارپ درونی سخت که توسط یک مزوکارپ رزینی و سلولی جدا شده است) که یک هسته خوراکی را احاطه کرده است.

 • منابع:
  1. CASHEW APPLE FRUIT GROWING IN THE FLORIDA HOME LANDSCAPE
 • تبلیغات: 
  1. معجزه خوردن ماهی و خواص آن بر روی بینایی
  2. توقیف دستگاه هموژن کارخانه لبنیاتی که حاوی خون انسان بود
  3. درمان بی عوارض و بی خطر با آلوئه ورا
  4. اعطای نمایندگی رزماری ارگانیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.