آب معدنی بدون فلوراید باعث استحکام دندان می شود

شرکت های تولیدی آب معدنی بدون فلوراید در آزمایشگاه میزان این ماده را در آب اندازه گیری کرده و بعد آن را عرضه می کنند

بسیاری از پیشرفت‌های اولیه در زمینه شیمی را می‌توان به مطالعه آب‌های معدنی طبیعی و تلاش برای تکرار آنها برای فروش تجاری نسبت داد.

جوزف پریستلی که در سال 1775 اکسیژن را کشف کرد، اولین مشارکت خود را در زمینه شیمی با حل کردن دی اکسید کربن در آب انجام داد که به همین دلیل در سال 1773 مدال کوپلی به او اعطا شد.

او بعداً با یوهان جاکوب شوپه، بنیانگذار Schweppes، در توسعه همکاری کرد. آبهای “تهویه شده” برای فروش تجاری.

در سال 1973، مهندس دوپونت، ناتانیل وایث، بطری های پلی اتیلن ترفتالات (PET) را به ثبت رساند، که اولین بطری پلاستیکی بود که فشار مایعات گازدار را تحمل می کرد.

آب

امروزه، پلاستیک PET به دلیل وزن سبک و مقاومت در برابر شکستن، جایگزین شیشه به عنوان ماده ترجیحی برای ظروف بطری آب یک بار مصرف شده است.

آب قلیایی – این نوع آب سطح pH تولید شده از طریق الکترولیز را افزایش می دهد.

آب آرتزین: آبی است که از یک سفره آب زیرزمینی سرچشمه می گیرد و سطح آب در آن در ارتفاعی بالاتر از بالای آبخوان قرار می گیرد.

فلوراید این نوع آب حاوی فلوراید اضافه شده است. این دسته شامل آب طبقه بندی شده به عنوان برای نوزادان یا مهد کودک است.
آب زیرزمینی: این نوع آب از منبع زیرزمینی است که تحت فشاری برابر یا بیشتر از فشار اتمسفر است.
آب معدنی: آب یک چشمه معدنی که حاوی مواد معدنی مختلف مانند املاح و ترکیبات گوگردی است.

از منبعی می‌آید که از یک یا چند چاله یا چشمه استفاده می‌شود و از یک منبع آب زیرزمینی محافظت شده از نظر زمین‌شناسی و فیزیکی سرچشمه می‌گیرد. هیچ ماده معدنی نباید به این آب اضافه شود.
آب تصفیه شده: این نوع آب از طریق تقطیر، دییونیزاسیون، اسمز معکوس یا سایر فرآیندهای مناسب تولید شده است. آب تصفیه شده ممکن است به عنوان آب غیر معدنی نیز شناخته شود.

آب گازدار  آب گازدار حاوی همان مقدار دی اکسید کربنی است که در هنگام خروج از منبع داشت. دی اکسید کربن ممکن است پس از درمان حذف شده و دوباره پر شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.